Mööbel

Kodu on koht, kus iga tuba ütleb midagi Sinu olemuse kohta!

Salong Muster pakub laias valikus erinevat mööblit nii kööki-söögituppa, elutuppa, magamistuppa, lastetuppa kui terrassile.

Meil leidub nii romantilist, trendikat retrohõngulist kui ka karget põhjamaist mööblit ja hubast ameerika mööblit. Oma lemmiku leidmiseks tule ja tutvu!

Erilise klientide poolehoiu on Mustris leidnud Hollandi kaubamärkide Zuiver ja Dutchbone mööbel, millest leiate suure valiku ka meie e-poest.

Zuiveri tooteid iseloomustab trenditeadlikkus, värskus, nooruslikkus ja originaalsus. Igal tootel on oma lugu, mida ta räägib. Igal tootel on oma DNA, millega ta silma paistab. Zuiver hoiab pidevalt silma peal uutel sisekujundustrendidel, mis inspireerivad nende disainereid looma Zuiverile iseloomuliku kiiksuga trendikaid tooteid. Ükski kollektsioon ei ole igav. See on tulevikku suunatud, kasutades uusi materjale, tehnikaid ja disaini.

Zuiveri uus 2021 aasta tootekataloog – hinnad iga artikli juures väikeses kirjas.

Dutchbone´i tooted on inspireeritud maailma eri paikadest, eriti just Idamaadest.  Asjadest, millel on oma käekiri,  olemus ja hing ning maistest värvitoonidest. Dutchbone´i kollektsioon on segu käsitööst ja tööstuslikust tootmisest. See on taskukohane ja stiilne. Pole vahet, kas elad mõnes suurlinnas või hoopis maapiirkonnas, Dutchbone´l leidub kõigile midagi.

Dutchbone´i uus 2021 aasta tootekataloog – hinnad iga artikli juurest väikeses kirjas..

Scroll to Top